![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/0x0-46.jpg)
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mız Kutlu Olsun!
28 Ekim 2019![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/WhatsApp-Image-2019-10-31-at-09.39.20-1.jpeg)
3. Geleneksel Cumhuriyet Koşumuz medyada geniş yankı buldu.
31 Ekim 2019![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/IMG_0374-1200x480.jpg)
Cumhuriyetin kuruluşunun 96. yıl dönümü TED Trabzon Kolejinde büyük bir coşkuyla kutlandı. Okulumuzda düzenlenen törende günün anlam ve önemini belirten konuşmalar ve videoların yanı sıra; şiir, oratoryo, vals ve müzik gösterileri sahnelenerek izleyicilere bayram sevinci yaşatıldı.
Etkinliklerimizin devamında bu yıl 3.sü düzenlenen Geleneksel Cumhuriyet Koşusu Trabzon ilinden yoğun ilgi görerek tamamlandı. 3 kategoride toplam 250 yarışmacının katıldığı yarışmanın sonunda ödüller sahiplerini buldu.