![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2018/10/IMG_9878.jpg)
TED TRABZON OKUYOR
9 Ekim 2018![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2018/10/IMG_0027.jpg)
10. Sınıf Öğrencilerimize “Kendini Değerlendirme Envanteri” uygulandı.
10 Ekim 2018![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2018/10/40987a27-0da3-48d6-9508-bf6896fbfb52-1200x480.jpg)
TED Trabzon Özel Ortaokulu 5.sınıf öğrencileri sosyal bilgiler dersinin ” Türkiye Cumhuriyetinin etkin bir vatandaşı olarak kendi gelişimine katkısını fark eder.”kazanımının doğrultusunda okul müdürümüz Sayın Turgut KİBAR’a istek,görüş ve önerilerini bildiren dilekçe yazdılar.Böylelikle öğrencilerimiz derste edindikleri kazanımları yaparak yaşayarak öğrenme fırsatı yakaladılar.