Cumhuriyetimizin 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Penaltı Turnuvası”31 Ocak 2024Milli Eğitim Bakanlığının Dilimizin Zenginlikleri Projesi kapsamında düzenlediği “Sözlük Özgürlüktür” adlı Çalışması31 Ocak 2024 Ana sınıfı öğrencilerimiz getirdikleri yiyeceklerle Tutum, Yatırım ve Türk malları haftasını kutladılar. İlgili Haberler28 Haziran 2024LGS BAŞARI BURSU İLE ŞİMDİ TED ZAMANI !Devamı14 Haziran 2024Türk Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Prof. Dr. Fatma Bıkmaz, okulumuza ziyarette bulundu.Devamı14 Haziran 2024Liseye Merhaba TöreniDevamı