8. Sınıf öğrencilerimizden Cemre Nurten Kesimal, İşleyen Zeka deneme sınavında tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye genelinde 1. sırayı elde etti!16 Mayıs 202419 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutladık.24 Mayıs 2024 Sizleri, gençlerin sesini duyurmak için hazırladığımız şarkımızı paylaşmaya davet ediyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun! İlgili Haberler28 Haziran 2024LGS BAŞARI BURSU İLE ŞİMDİ TED ZAMANI !Devamı14 Haziran 2024Türk Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Prof. Dr. Fatma Bıkmaz, okulumuza ziyarette bulundu.Devamı14 Haziran 2024Liseye Merhaba TöreniDevamı