![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2018/07/bilimlogo_saydam.png)
Bilim İnsanı Yetiştirme Programı Seçme Sınavı Sonuçları Açıklandı.
7 Temmuz 2018![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2017/08/anasayfa.jpg)
TED TRABZON KOLEJİ
25 Temmuz 2018![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2018/07/37347233_2196489903970840_1580701587318243328_n-960x480.jpg)
Türkiye Santranç Federasyonu ile Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği ” 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Santranç Turnuvasında TED Trabzon Koleji olarak mücadele ettik. 50 sporcunun yarıştığı turnuvada öğrencimiz Mahmut Dağhan ALAEDDİNOĞLU namağlup üçüncü oldu.Turnuvaya katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ederiz.