![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2018/10/IMG_0743.jpg)
Okulumuzda Mol Günü Kutlandı
23 Ekim 2018![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2018/10/untitled-2.png)
TED Trabzon Koleji Ana sınıfı Yeşil Sınıf
24 Ekim 2018![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2018/10/IMG_3332-1200x480.jpg)
Beyin temelli öğrenme dersimizde kurdele geçirmeyi, kurdele bağlama çalışmasıyla hareket kordinasyonunu kontrol etmeyi, sabırlı olmayı, odaklanarak çalışmayı ve olay sıralamasını öğrendik. Pirinç aktarma çalışmasıyla ince kaba motor becerilerimizi, kaşık kullanma becerilerimizi geliştirdik ve keyifli vakit geçirdik.