![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/A25O0366.jpg)
TRABZONSPORLU FUTBOLCULARLA ÖĞRENCİLERİMİZ SÖYLEŞİDE YANYANA
15 Mayıs 2019![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_5754.jpg)
HAMİ Projesi kapsamında kardeş okulumuz Ahmet Yahya Subaşı Ortaokulu öğrencilerine Uzman Psikolog Arzu Güneş tarafından “Ergenlik” konulu seminer verildi.
17 Mayıs 2019![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_4098-1200x480.jpg)
TED Gaziantep Koleji’nin, Türkiye geneli TED Okulları arası düzenlediği “Kendi TED sloganını Resfebe yöntemi ile oluştur.” başlıklı yarışmada 7-C sınıfından Mert Can GÜNEY Birincilik ödülüne layık görülmüştür.
Öğrencimiz Mert Can Güney’e ve ona danışmanlık eden Görsel Sanatlar öğretmenimiz Derya PAKEL’e teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.