![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/06/IMG_7835.jpg)
Okulumuzda 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Karne Töreni büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.
14 Haziran 2019![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/06/IMG_7962.jpg)
YÖNETİMİ GÖZDEN GEÇİRME TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
20 Haziran 2019![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/06/IMG_7950-1-1200x480.jpg)
Trabzon Üniversitesi UZEM Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ali Kürşat ERÜMİT, okulumuz öğretmenlerine Trabzon Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen programlarla ilgili bilgilendirme semineri verdi.