![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/08/IMG_8112.jpg)
TED Trabzon Kolejinde Kura Heyecanı
31 Ağustos 2019![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/IMG_8555.jpg)
TED TRABZON KOLEJİNDEN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA MERHABA
9 Eylül 2019![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/IMG_8407-1200x480.jpg)
TED Trabzon Koleji 2019-2020 eğitim öğretim yılı öğrenci oryantasyon programları 4 Eylül Çarşamba günü başladı.04-06 Eylül tarihleri arasında devam edecek olan oryantasyon programına anasınıfı ve 1.sınıflar ile başladık.Tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılı,sağlıklı ve mutlu bir yıl diliyoruz.