![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/IMG_0640.jpg)
Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı Yapıldı.
4 Kasım 2019![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/WhatsApp-Image-2019-11-04-at-10.02.45-1.jpeg)
YGA’nın başlatmış olduğu Bilim Seferberliği Kampanyasını TED Trabzon Koleji olarak destekledik.
6 Kasım 2019![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/IMG_0695-1200x480.jpg)
04.11.2019 tarihinde PDR Birimimiz tarafından 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerimize yönelik “Öğrenme Stilleri” ve “Verimli Ders Çalışma Teknikleri” konulu seminerler düzenlenmiştir. Seminerde, öğrencilerimizin öğrenme stillerinin farkında olarak kendilerine uygun doğru ders çalışma yöntemini kullanmaları ve daha başarılı bir eğitim öğretim dönemi geçirmeleri hedeflenmiştir.