![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/tbuafiş2019-1.jpg)
Temel Beceri Uygulaması (TBU) 6 Aralık Cuma günü TED Trabzon Kolejinde
2 Aralık 2019![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/78600044_2576406285979198_7099292760867340288_o.jpg)
Türkiye Yüzme Fedarasyonu’nca Ankara’da yapılan Bölge Karmaları Seçme Müsabakaları’nda öğrencilerimizden Alperen Angın,dereceye girdi.
4 Aralık 2019![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/78302834_2575468136073013_1184134294667264000_o-1080x480.jpg)
Türkiye Yüzme Fedarasyonu’nca Ankara’da yapılan Bölge Karmaları Seçme Müsabakaları’nda öğrencilerimizden Işık GÜNAL, dereceye girerek ülkemizi yurt dışında temsil edecek kadroda yer almaya hak kazanmıştır.Öğrencimizi tebrik eder; başarılarının devamını dileriz.