![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/IMG_6044.jpg)
TED Trabzon Koleji 3D Yazıcı ile 4 Farklı Model Maske Üretti.
30 Mart 2020![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2020/04/IMG_6099.jpg)
Beslenme Biriminden Tavsiyeler
8 Nisan 2020![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/IMG_6075-1200x480.jpg)
TED Trabzon Koleji olarak okulumuzun genelinde olduğu gibi yemekhanemizde de uygulamış olduğumuz hijyen ve sanitasyon işlemlerine ülkemizin içinde bulunduğu Korona Virüs (COVİD-19) salgını nedeniyle ek önlemler getirilmiştir. Bu kapsamda masalar arası mesafe açılmış, servislerimiz paketlenmiş, ambalajlı ekmek ve baharat kullanımı uygulamasına geçilmiştir.