” Güzel Şehrim Trabzon ” konulu Resim Yarışmasında 4-C sınıfı öğrencimiz Özüm AYÇİÇEK 4. olarak okulumuzu başarı ile temsil etmiştir.24 Şubat 2021TED Okulları Arası Resim Yarışması ”Pandeminin İnsanlığa Öğrettikleri”10 Mart 2021 TED Okulları Giriş Sınavlarımız bugün de 8. sınıflarla devam etti. Yoğun katılımın olduğu sınavımıza Trabzon ve çevre illerden pek çok öğrenci katıldı. İlgili Haberler28 Haziran 2024LGS BAŞARI BURSU İLE ŞİMDİ TED ZAMANI !Devamı14 Haziran 2024Türk Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Prof. Dr. Fatma Bıkmaz, okulumuza ziyarette bulundu.Devamı14 Haziran 2024Liseye Merhaba TöreniDevamı