![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/190591654_3038187039801118_6540983756708709647_n.jpg)
Yaratıcı Drama ile Değerler Eğitimi
25 Mayıs 2021![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/192652181_3041482666138222_4621144060165480528_n.jpg)
Okulumuzda 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında veli ve öğrencilerimize yönelik “Atatürk ve Spor” temalı kahoot uygulaması üzerinden bir bilgi yarışması düzenlenmiştir.
30 Mayıs 2021![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/WhatsApp-Image-2021-05-26-at-10.48.20-1200x480.jpeg)
25.05.2021 tarihinde PDR Birimimiz tarafından, 8.sınıf öğrencilerimize LGS’ye sayılı günler kala artan sınav kaygılarını kontrol edebilme becerilerini desteklemek için “Sınav Kaygısı İle Baş Etme Yöntemleri ve Nefes Egzersizi” semineri düzenlenmiştir.