“98 Yılın Şafağında Cumhuriyet ve Mustafa Kemal Atatürk” Temalı Kolaj Yarışması15 Aralık 2021Okulumuzda Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi tarafından “TÜBİTAK 2204 Öğrenci Araştırma Projeleri” konulu bir seminer verilmiştir.15 Aralık 2021 TED Van Kolejinin TED okulları arasında düzenlemiş olduğu ‘Cumhuriyet ve Atatürk’ konulu resim yarışmasında ilkokul 4-A sınıfı öğrencilerimizden Ece Deren ÖZTÜRK 1. olmuştur. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. İlgili Haberler28 Haziran 2024LGS BAŞARI BURSU İLE ŞİMDİ TED ZAMANI !Devamı14 Haziran 2024Türk Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Prof. Dr. Fatma Bıkmaz, okulumuza ziyarette bulundu.Devamı14 Haziran 2024Liseye Merhaba TöreniDevamı