7.sınıf öğrencilerimizin Trabzon İpekyolu Müzesi Ziyareti21 Aralık 2021Öğrencimiz Berke GÜNAL’ın, Gaziantep’te düzenlenen Açık Yaş Kısa Kulvar Türkiye Şampiyonası Başarısı30 Aralık 2021 Okul sporları federasyonunun düzenlemiş olduğu Lise Genç Erkekler Basketbol turnuvasında okulumuz Trabzon 3.sü olmuştur. Sporcularımızı ve öğretmenimiz Ali Kemal KARAMAN’ı tebrik ediyoruz. İlgili Haberler28 Haziran 2024LGS BAŞARI BURSU İLE ŞİMDİ TED ZAMANI !Devamı14 Haziran 2024Türk Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Prof. Dr. Fatma Bıkmaz, okulumuza ziyarette bulundu.Devamı14 Haziran 2024Liseye Merhaba TöreniDevamı