Okulumuz TÜBİTAK 2204-B Ortaokul Türkçe kategorisinde Erzurum’da yapılacak olan bölge finallerine davet edilmiştir.16 Mart 2022Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Küçükler Kız ve Erkek Tenis İl Birinciliği Müsabakaları22 Mart 2022 Okul Sporları Federasyonunun düzenlemiş olduğu Kayak Türkiye Şampiyonasına katılan öğrencimiz Mert Topaloğlu, GS Kategorisindeki yarışında Türkiye 17.si olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. İlgili Haberler28 Haziran 2024LGS BAŞARI BURSU İLE ŞİMDİ TED ZAMANI !Devamı14 Haziran 2024Türk Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Prof. Dr. Fatma Bıkmaz, okulumuza ziyarette bulundu.Devamı14 Haziran 2024Liseye Merhaba TöreniDevamı