![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/1-1.jpg)
Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı Yapıldı.
5 Kasım 2018![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/WhatsApp-Image-2018-11-02-at-09.44.38.jpeg)
TED Trabzon Koleji KTÜ Mühendislik Fakültesinde
6 Kasım 2018![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/1-2-1200x480.jpg)
Beyin Temelli Öğrenme dersimizde fermuar açma-kapatma ve kağıt örme çalışmaları ile el-göz koordinasyonumuzu ve ince motor becerilerimizi geliştirici çalışmalar yaptık. Vücudumuzun bölümlerini öğrenip, iskelet sistemimizi oluşturduk. İskeletimizin verdiği pozun aynısını yapmaya çalışarak eğlenceli zaman geçirdik.