![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/IMG_0070.jpg)
Eco Team kulübü Trabzon Akçaabat sahilinde
5 Mayıs 2022![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/IMG_0263-2.jpg)
Okul Sporları Federasyonu Küçükler Kız – Erkek Tenis Grup Birinciliği Müsabakaları
5 Mayıs 2022![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/IMG_0218-1200x480.jpg)
“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” kutlamaları dahilinde, TED Atakent Koleji tarafından “TED İlkokulları” arasında düzenlenen “Atatürk ‘ün Çocuk Sevgisi” konulu şiir yarışmasında, 4.Sınıf öğrencimiz Batu KORKMAZ’ın ” ATATÜRK ÇOCUKLARI ” adlı şiiri birinciliğe layık görülmüştür. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Bu güzel ve anlamlı organizasyon için de TED Atakent Koleji’mize de teşekkür ediyoruz.