![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2021/02/153823569_2970437359909420_602077035665726687_o.jpg)
eTwinning Projesi “Yaşamım Su”
23 Şubat 2021![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2021/02/IMG_9354.jpg)
TED Okulları Giriş Sınavlarımız bugün de 8. sınıflarla devam etti.
24 Şubat 2021![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2021/02/153138780_2971060803180409_6701998694962073400_o-899x480.jpg)
Trabzon’un Kurtuluşunun 103. Yıldönümü kutlamaları çerçevesinde il geneli ilkokullar arasında düzenlenen ‘Güzel Şehrim Trabzon ‘ konulu Resim Yarışmasında 4-C sınıfı öğrencimiz Özüm AYÇİÇEK 4. olarak okulumuzu başarı ile temsil etmiştir. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.