12. sınıf kimya ve elektrik ünitesiyle deney günü7 Ekim 2022BİLİM İNSANI YETİŞTİRME PROGRAMI ÖĞRENCİLERİMİZ TÜBİTAK PROJE EĞİTİMİNDE11 Ekim 2022 Büyük bir heyecan ve coşkuyla ortaokul sınıflar arası futsal turnuvamız başlamıştır. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz. İlgili Haberler28 Haziran 2024LGS BAŞARI BURSU İLE ŞİMDİ TED ZAMANI !Devamı14 Haziran 2024Türk Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Prof. Dr. Fatma Bıkmaz, okulumuza ziyarette bulundu.Devamı14 Haziran 2024Liseye Merhaba TöreniDevamı