![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/226454318_3087565588196596_1026398714008406715_n.jpg)
“Yaşamı Yeniden Yeşerteceğiz” kampanyasına destek oluyor, TED Ailesi olarak tüm kurumlarımız ile TED Ormanı’nı yeşertmek üzere harekete geçiyoruz.
5 Ağustos 2021![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/231147234_3090587267894428_5737650878434748888_n.jpg)
16 AĞUSTOS’TA YÜZ YÜZE LGS – YKS KURSLARINA BAŞLIYORUZ !
5 Ağustos 2021![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/208084339_3088250131461475_7970221483970393117_n-1080x480.jpg)
Kanguru Matematik yarışmasına katılan 3-A sınıfından öğrencimiz Batu Korkmaz Türkiye geneli öğrenciler arasında %5 ‘e girerek final sınavına girmeye hak kazandı. Öğrencimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor , başarılarının devamını diliyoruz.