![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_7016.jpg)
OKULUMUZDA “KUVAYİ MİLLİYE DESTANI” SAHNELENDİ
24 Mayıs 2019![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/61300759_2421344774818684_1628422724130963456_o.jpg)
Okul Sporları Yüzme Yıldızlar Grup Müsabakası
29 Mayıs 2019![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_7212-1200x480.jpg)
“Yeşeren zekaları kitapla besleyen milletler gelişmeye devam eder .” düşüncesiyle oluşturduğumuz “Kumbaraya Bir Kitap “ projesi için toplanan kitaplar Hami Projesi kapsamındaki kardeş okulumuz Ahmet Yahya Subaşı ilk ve ortaokuluna , okul yöneticilerimiz , öğretmenlerimiz ve okul öğrenci temsilcilerimiz ile birlikte teslim edildi .