![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/WhatsApp-Image-2021-04-01-at-14.54.46.jpeg)
Uzman Psikolog Arzu GÜNEŞ ve PDR Birimimiz tarafından “İletişimde Ustalık’’ konulu seminer düzenlenmiştir.
1 Nisan 2021![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/170551619_3003004646652691_3692202295102331727_n.jpg)
Okulumuzda Uzaktan Eğitim Faaliyetleri yoğun bir şekilde devam ediyor.
9 Nisan 2021![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/IMG-20210331-WA0004-956x480.jpg)
Lise öğrencilerimiz online derslerinde öncelikle Google Documents kullanarak ortakları ile “I wish…” konusunda İngilizce şiir yazdılar. Daha sonra yazdıkları şiiri web 2.0 aracı Canva’da ortak çalışarak poster haline getirdiler.