Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen “Geleceğe Umut Geleceğe Nefes” isimli projesi18 Şubat 2022Okul Sporları Federasyonu Gençler Yüzme Türkiye Birinciliği Şampiyonası22 Şubat 2022 Okul sporları federasyonunun düzenlemiş olduğu Gençler Yüzme Türkiye birinciliği şampiyonasında öğrencimiz Berke GÜNAL 100m kurbağalama yarışında Türkiye 3.sü olmuştur. Öğrencimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. İlgili Haberler28 Haziran 2024LGS BAŞARI BURSU İLE ŞİMDİ TED ZAMANI !Devamı14 Haziran 2024Türk Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Prof. Dr. Fatma Bıkmaz, okulumuza ziyarette bulundu.Devamı14 Haziran 2024Liseye Merhaba TöreniDevamı