Basında Okulumuz1 Kasım 2018Okulumuz Gezi ve İnceleme Kulübü Sosyal Sorumluluk Etkinlikleri2 Kasım 2018 Okulumuz PDR Uzmanı M.Bahadır GÜLBİN tarafından lise öğrencilerimize yönelik ”Verimli Ders Çalışma Teknikleri”konulu seminer düzenlenmiştir. İlgili Haberler28 Haziran 2024LGS BAŞARI BURSU İLE ŞİMDİ TED ZAMANI !Devamı14 Haziran 2024Türk Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Prof. Dr. Fatma Bıkmaz, okulumuza ziyarette bulundu.Devamı14 Haziran 2024Liseye Merhaba TöreniDevamı