![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/121285296_2860550647564759_8702074666591375840_o.jpg)
TED Trabzon Koleji Kalite Yönetim Sistemi İç Tetkiklerimiz bugünkü açılış toplantısıyla başlamıştır.
13 Ekim 2020![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/Cumhuriyet-Yolunda.jpg)
CUMHURİYET YOLUNDA…
22 Ekim 2020![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/121639590_2863664670586690_3849037330278344051_o-1080x480.jpg)
16.10.2020 tarihinde PDR Birimimiz tarafından 12.sınıf öğrencilerimize “Hedef Belirleme ve Verimli Çalışma’’ konulu seminer düzenlenmiştir. Öğrencilerimizin hedeflerine hangi çalışma disiplini ile ulaşabileceklerine dair farkındalıkları desteklenmiştir.