![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2020/09/119883037_2839815302971627_3992585960473861159_o.jpg)
2020-2021 Eğitim Öğretim yılına gerçekleştirdiğimiz törenle başladık.
21 Eylül 2020![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/120500343_2850515391901618_2985559892593454914_o.jpg)
Pandemi sürecindeki eğitim hizmetleri değerlendirme toplantısı okul yönetiminin katıılımıyla gerçekleştirildi.
2 Ekim 2020![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/120525141_2849566075329883_736094159426073254_o-1080x480.jpg)
Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından İl geneli düzenlenen yarışma ile eser seçimi yapılan “Başkalarını da Düşün” adlı hikaye ve şiir dergisinde 2 öğrencimiz şiir dalında eserleriyle yer almaya hak kazandı.Öğrencilerimiz Yağmur Sekban ve Yağmur Ela Sayın’ı tebrik ediyor, okuma ve yazma heyecanlarının devamını diliyoruz.Türkçe öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.