Okulumuz TÜBİTAK 2204-B Ortaokul Öğrencileri Proje Yarışması kapsamında Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Cemil KARAKAŞ’ı ziyaret ettiler.6 Nisan 2022IX. TED’in Uygulamaları Konferansı11 Nisan 2022 Okulumuzda Tübitak Bilim Olimpiyatları matematik sınavı için olimpiyat takımımızla çalışmalara devam ediyoruz ✨ İlgili Haberler28 Haziran 2024LGS BAŞARI BURSU İLE ŞİMDİ TED ZAMANI !Devamı14 Haziran 2024Türk Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Prof. Dr. Fatma Bıkmaz, okulumuza ziyarette bulundu.Devamı14 Haziran 2024Liseye Merhaba TöreniDevamı