Trabzon Üniversitesi Eğitim Fakültesinden Prof.Dr. Taner ALTUN ” Z Kuşağı Yaş Dönemi Sınıf Yönetimi” ve Doç.Dr. Zuhal DİNÇ ALTUN “Eğitimde Yaratıcı Etkinlikler” adlı eğitim seminerlerini okulumuz konferans salonunda gerçekleştirmiştir.
15 Kasım 2023Enerjimizi Güneşten Alıyor, Geleceğimizi Koruyoruz
22 Aralık 2023
Ulusal ve il düzeyinde yapılan deneme sınavlarında başarı gösteren öğrencilerimize Ortaokul Lise Müdürümüz Turgut KİBAR tarafından başarı belgeleri verilmiştir.
Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.